O nas

JESTEŚMY PROFESJONALNI I UNIKALNI

Facebruk to jedyna taka firma w Dębicy i okolicy, która  specjalizuje się w kompleksowych usługach brukarskich. Celem nadrzędnym jest sprostanie oczekiwaniom klienta, aby za pośrednictwem naszej oferty spełniły się Państwa marzenia o posiadaniu pięknej przestrzeni. Układanie kostki brukowej to skomplikowana procedura, która wymaga odpowiednich kompetencji oraz solidnych materiałów, aby efekt końcowy mógł służyć przez wiele lat. W Facebruk podchodzimy do każdego zlecenia w pełni profesjonalnie.

Specjalizujemy się w sprzedaży kostki brukowej BRUK-BET i usługach brukarskich, a doświadczenie naszych pracowników pozwala na dokładne wykonywaniepowierzonych przez klienta prac. Współpracujemy z przedsiębiorcami, jak i z klientami prywatnymi. Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia, co pozwala na dowolne modyfikacje ułożeń kostki brukowej wedle życzenia klienta.

Profesjonalizm i unikalność to coś, co wyróżnia Facebruk na rynku.

Kostka brukowa Dębicasprawdź nasze produkty

Kostka brukowa Dębica – Facebruk to firma realizująca projekty na terenie powiatu Dębickiego i okolicy. Wykonaliśmy już setki zleceń z zakresu kostki
brukowej w Dębicy i okolicach.

Jesteśmy również jedynym autoryzowanym punktem sprzedaży asortymentu BRUK-BET w powiecie Dębickim. Firma BRUK-BET produkuje materiały betonowe od 1984 roku, natomiast kostki brukowe już od ponad 20 lat. Bruk-bet jest aktualnie jednym z czołowych, wysoko ocenionym przez konsumentów liderem oferującym rozbudowaną ofertę. Bruk-Bet posiada w swojej ofercie również dekoracyjne ogrodzenia betonowe, kamienie elewacyjne oraz posadzki ogrodowe, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Końcowy produkt Bruk-Betu posiada wysoką jakość i funkcjonalność.

Kostka brukowa Dębicasprawdź nasze usługi

MAMY RÓŻNORODNE DOŚWIADCZENIE

0

Wykonanych projektów 3D i 2D

0

Ton zużytych materiałów

0

Przepracowanych godziń

0

M2 Ogrodu Wystawowego